سرپرست فدراسیون کاراته: هیچ مشکلی برای حضور در مراکش نداریم

علیرضا آهی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا،خاطرنشان کرد: براساس مکاتباتی که با فدراسیون کاراته مراکش انجام داده ایم قرار شد در فرودگاه شهر رباط روادید حضور در مراکش برای تیم های ملی ایران صادر شود.
وی افزود: همچنین ماه آینده در جریان مسابقات جایزه بزرگ ترکیه بار دیگر با مسوولان فدراسیون مراکش مذاکره خواهیم کرد تا دیگر کوچکترین تردیدی باقی نماند.
سرپرست فدراسیون کاراته درخصوص وضعیت تیم های جوانان و امید ایران ادامه داد: این دو تیم تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی انجام می دهند و با توجه به زمان باقی مانده تا مسابقات جهانی تصمیم گرفتیم در مسابقات جایزه بزرگ ترکیه که ماه آینده برگزار می شود، شرکت کنیم.
آهی درمورد حضور تیم ملی بزرگسالان در اردوی ماکائو نیز اظهار داشت: از همان ابتدا در نظر داشتیم تا چند روز زودتر به چین برویم تا نفرات از نظر آب و هوایی با مشکلی روبرو نشوند و در حال حاضر تصمیم داریم تا با توجه به نزدیکی ماکائو به چین، اردویی 4 روزه را در این کشور برپا سازیم.
وی ادامه داد: تیم ایران در وضعیت مطلوبی قرار دارد و به موفقیت آن در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا امید زیادی دارم.
آهی درخصوص زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته، خاطرنشان کرد: منتظر هستیم تا رئیس سازمان تربیت بدنی در محل کار خود مستقر شده و زمان انتخابات کاراته را همچون دیگر فدراسیون ها اعلام کند.
وی ادامه داد: چنانچه ایشان زمان مقرر را تعیین کند پس از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، مقدمات برگزاری مجمع را آماده می سازیم.

/ 1 نظر / 9 بازدید
مسعود

سایتت خیلی قشنگه به سایت ما هم سر بزن. clipha.ir