سرمربی جدید شاهین پارس بوشهر: به حفظ تیم در لیگ برتر امیدوارم

"محمود یاوری" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: با تیم های زیادی که در حال سقوط بودند کار کرده ام ونتایج خوبی گرفتم، پس با شاهین نیز می توانم به اوج برسم.
وی در خصوص وضعیت بازیکنان تیم فوتبال شاهین پارس بوشهر اظهار داشت: در اولین تمرینی که با شاهین در روز گذشته داشتم، متوجه شدم که این تیم جای کار زیادی دارد و برای بهبود اوضاع شرایط سختی را پیش رو داریم.
یاوری با تقدیر از حمید کللی فرد سرمربی سابق شاهین پارس بوشهر بیان کرد: همت کللی فرد در صعود شاهین به لیگ برتر ستودنی است اما لیگ برتر با لیگ آزادگان تفاوت های بسیاری دارد و تبعات و مشکلات آن بیشتر است.
وی ادامه داد: تیم های حاضر در لیگ برتر با صرف هزینه های کلان بازیکنان نخبه ای را جذب کرده اند اما به تیم شاهین آنگونه که شایسته است توجه نشده و بازیکنان نخبه در حد لیگ برتر در ترکیب این تیم جای نگرفته است.
یاوری اضافه کرد: لیگ برتر به بازیکنان برتر و باتجربه با تفکرات وسیع تری نیاز دارد تا بتوانند در مواقع بحرانی راهگشا باشند اما بازی های گذشته شاهین پارس بوشهر در لیگ برتر نشان می دهد بازیکنان این تیم به دلیل کم تجربگی در کنترل بحران و استرس، به راحتی موقعیت های گل زیادی را از دست داده اند.
وی یادآور شد: تیم با مشکلات زیادی مواجه است که امیدوارم با هماهنگی مدیران باشگاه مرتفع شود تا بتوانیم موجودیت فعلی تیم را تثبیت و از آن به بهترین شکل استفاده کنیم.
یاوری گفت: در حال برگزاری یک بازی تدارکاتی هستیم تا بتوانم بازیکنان شاهین را آنالیز کرده و پس از آن برای رهایی تیم از وضعیت موجود و بهره گیری نتایج مطلوب از حداقل ها، برنامه ریزی کنیم.
در پی نتایج ضعیف تیم فوتبال شاهین پارس بوشهر در پنج بازی خود در مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور هیان موسسین این باشگاه در هفته جاری حمید کللی فرد سرمربی سابق این تیم را برکنار و محمود یاوری را جایگزین او کرد. ک/3

/ 0 نظر / 9 بازدید