اعضای کادر فنی تیم ملی وزنه برداری تشکیل جلسه می دهند

به گزارش خبرنگار ایرنا،رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا طی روزهای 25 الی 27 آذر ماه سال جاری به میزبانی هندوستان برگزار می شود و به همین منظور اعضای کادر فنی تیم ملی وزنه برداری هفته آینده تشکیل جلسه می دهند تا در خصوص چگونگی انتخاب اردونشینان این رده سنی تصمیم گیری کنند.
در این نشست که یکشنبه آینده و با حضور حسین رضازاده مدیر تیم های ملی و بهمن زارع، مسعود قاسمی،حسین توکلی، سید هادی پانزوان و جورج زالای برگزار خواهد شد زمان و نحوه برپایی اردوهای آماده سازی اردونشینان جوان و نوجوان کشورمان نیز مشخص می گردد.
نفرات برتر رقابت های قهرمانی کشور سال گذشته و همچنین اردونشینان سال پیش، بیشترین شانس را برای حضور در اردوی تیم ملی دارند اما پیش بینی می شود طبق روال همه ساله با تعیین رکورد، برترین های استان ها نیز به اردو فراخوانده شوند.
اعضای تیم ملی نوجوانان و جوانان کشورمان طی سالیان گذشته بارها در این دو رده سنی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده اند و امسال نیز برای حفظ عنوان قهرمانی راهی هند خواهند شد.

/ 1 نظر / 20 بازدید
میترا نصیری

سلام وبلاگ قشنگی و پر محتوی داری به وبلاگ منم سری بزن تا با هم بیشتر همکاری کنیم ، مطمئن باش بدون هیچ هزینه و وقت ، اصلآ بدون کلیک روی تبلیغات و عضو شدن تو سایتهای مختلف می تونید درآمد داشته باشی مهم اینکه هر وقت که تو اینترنت بری حالا هرکاری داشته باشی دانلود کردن یا وبلاگ update کردن و غیره برات درآمد حساب می شه چیزی واقعا از دست نمی دی حتی اگه وقتی براش نذاری هر 5 ماه $20 می گیری