علی آبادی از دبیر کمیته اجرایی بازیهای همبستگی اسلامی توضیح خواست

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در پی درج اخبار و انتقاداتی که به سفر چند تن از همراهان هیات اعزامی ایران به مجمع issf در برخی رسانه ها صورت گرفت، محمد علی آبادی با ارسال نامه ای به دفتر میرزاآقابیگ، دبیر کمیته اجرایی بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی خواستار تشریح جزبیات این موضوع در کمترین زمان ممکن شد.
علی آبادی از نحوه انتخاب نفرات اعزامی، علت عدم مراجعت به موقع اعضا، وظیفه و نقش همراهان و گزارش عملکرد هیات اعزامی سوال کرده است.
گفتنی است که کمیته ملی المپیک اعلام کرده به محض انجام بررسی های همه جانبه و دریافت جواب نامه، اظهارات دبیر ستاد برگزاری بازیها عینا به اطلاع رسانه ها خواهد رساند.
خاطرنشان می شود که اجلاس سالیانه فدراسیون همبستگی کشورهای اسلامی (ISSF) طی روزهای 9 و 10 شهریور ماه در ریاض پایتخت عربستان برگزار شد.
بهرام افشارزاده، دبیر کل کمیته ملی المپیک و عزیزی مسوول روابط بین الملل این کمیته به همراه حسن میرزاآقابیک، نصرت الله جعفریان، حمیدرضا شایسته، محمد شریفی و مریم مقدس به عنوان نمایندگان ستاد برگزاری دومین دوره بازی‎های همبستگی کشورهای اسلامی در این اجلاس شرکت داشتند.

/ 0 نظر / 9 بازدید