مهدیزاده: اگر سلیقه های شخصی در کشتی اعمال نشده باشد موفق می شویم

منصور مهدیزاده در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: در گذشته کادر فنی تیم های ملی برنامه های تمرینی کشتی گیران را تدوین می کردند، اما در زمان اجرا با اعمال سلیقه غیر فنی ها این برنامه ها تغییر می کرد که نتیجه آن در رقابتهای جهانی 2007 باکو و بازیهای المپیک 2008 پکن نمایان شد.
وی ادامه داد: اما اگر نحوه تمرینات کشتی گیران به روز و منطبق با زمان رقابتهای جهانی طراحی شده باشد بدون شک می توان امیدوار بود که در این مسابقات نتایج خوبی کسب شود.
مهدیزاده ادامه داد: متاسفانه ما در رقابتهای جهانی از بهترین نفرات خود استفاده می کنیم اما در بازیهای المپیک به دنبال تجربه اندوزی هستیم.
این پیشکسوت کشتی ایران در خصوص وضعیت تیم ملی افزود: کشتی گیرانی همچون مراد محمدی، مهدی تقوی، سعید ابراهیمی و فردین معصومی از شانس های کسب مدال ما در رقابتهای جهانی محسوب می شوند، اما آیا با کنار رفتن این کشتی گیران می توانیم جای آنها را با کشتی گیران دیگری پر کنیم؟
وی افزود: تمام تیم های مطرح جهان در رقابتهای جهانی پس از المپیک دست به جوانگرایی می زنند و مهره های خودشان را برای المپیک 2012 لندن شناسایی می کنند.
مهدیزاده گفت: توجه به پشتوانه های کشتی از این پس باید بیشتر در دستور کار قرار بگیرد تا حداقل برای بازیهای المپیک بعدی از نظر کشتی گیر توانمند غنی شده باشیم.

/ 0 نظر / 11 بازدید