برگزاری رقابت های تکواندو نوجوانان آسیا به تعویق افتاد

غلامرضا ابراهیمی دبیر فدراسیون تکواندو روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا، گفت: به دلیل اینکه استقبال تیم ها طبق انتظار ما نبود درخواستی را به کنفدراسیون آسیایی تکواندو مبنی بر تعویق در زمان برگزاری ارائه کردیم.
وی افزود: "دای سون لی" رئیس کنفدراسیون آسیایی تکواندو نیز روز گذشته/سه شنبه/ از طریق ایمیلی که به فدراسیون ایران ارسال کرد، موافقت خود را با درخواست ما اعلام داشت.
ابراهیمی ادامه داد: فدراسیون ایران برای برگزاری این مسابقات در دو بخش دختران و پسران پیش بینی حضور حداقل 20 تیم را داشت که تا زمان پایان مهلت ثبت نام تنها 12 کشور آمادگی رسمی خود را اعلام کردند.
دبیر فدراسیون تکواندو اظهار داشت: این مسابقات قرار بود طی روزهای اول تا سوم مهرماه برگزار شود که طی درخواست فدراسیون ایران و موافقت مسوولان آسیایی به 29 آبان الی اول آذر ماه موکول شد.
وی گفت: به طور یقین 12 کشوری که به صورت رسمی اعلام آمادگی کرده اند در زمان جدید نیز به ایران سفر خواهند کرد، ضمن اینکه در زمان جدید هیچ رقابتی در سطح جهان برگزار نمی شود و دیگر تیم های نیز مشکلی برای حضور در این رقابت ها ندارند.
ابراهیمی افزود: تمرنیات تیم های دختران و پسران ایران نیز تا 25 ماه جاری ادامه خواهد یافت و پس از آن اردوی آماده سازی مدتی تعطیل خواهد شد.

/ 2 نظر / 9 بازدید
حامد

سایت پیش بینی فوتبال با جایزه های میلیونی http://www.bwin90.com/?refer=3037

رضا

وب لاگ مفید و زیبایی دارید از ما هم دیدن کنید http://keyshoping.com