دودانگه: حسن رحیمی پدیده کشتی آزاد ایران است

علی اکبر دودانگه روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: حسن رحیمی در رقابتهای جوانان جهان به مقام قهرمانی رسید در مسابقات انتخابی تیم ملی نیز بر روی سکوی نخست ایستاد، این موفقیت ها نشان دهنده موفقیت این کشتی گیر است.
وی در خصوص انتخاب حسن رحیمی برای حضور در رقابتهای جهانی دانمارک گفت: در این رابطه باید تاکید کنم که حق به حق دار رسید. عباس دباغی کشتی گیر نیست که بتواند در رقابتهای جهانی موفق عمل کند.
دودانگه در رابطه با سایر اوزان تیم ملی افزود: مراد محمدی در وزن 60 کیلوگرم کمی پا به سن گذاشته اما از تجربه بالایی برخوردار است و به نظر می رسد که حضور این کشتی گیر در تیم ملی برای تقویت روحیه کشتی گیران مفید باشد.
وی اضافه کرد: مهدی تقوی در وزن 66 کیلوگرم یکی از امیدهای کسب مدال طلای تیم ملی کشتی آزاد محسوب می شود. این کشتی گیر هم به خوبی زیر می گیرد و هم به درستی دفاع می کند.
دودانگه ادامه داد: در اوزان 74 و 84 کیلوگرم به ترتیب صادق گودرزی و جمال میرزایی اولین حضور خود را در رقابتهای جهانی تجربه می کنند و به هر حال برای رسیدن به موفقیت راه ناهمواری را پیش رو دارند.
وی در مورد سعید ابراهیمی و فردین معصومی نیز گفت: این دو کشتی گیر در اوزان 96 و 120 کیلوگرم بدون شک صاحب مدال می شوند، فردین معصومی طی دو سال گذشته به حق واقعی خودش نرسیده است و این امید می رود که امسال مزد زحمات خود را بگیرد.

/ 0 نظر / 8 بازدید