حاضرم پاداش بردهای پرسپولیس را پرداخت کنم

حسین هدایتی روز چهارشنبه در خصوص وضعیت تیم فوتبال استیل آذین خاطرنشان ساخت: هفته آینده در یک کنفرانس خبری که بعد از شب های قدر برگزار می شود، اعضای هیات مدیره، اهداف اقتصادی، هزینه های انجام شده، اهداف عالیه و اقدامات انجام شده در باشگاه استیل آذین به اطلاع همگان خواهد رسید.
وی فزود: در این نشست خبرهای خوبی برای فوتبال ایران دارم ضمن اینکه با ارائه آمار و ارقام مستند اعلام خواهم کرد که 30 درصد هزینه های فصل جاری باشگاه را از طریق درآمدزایی در ورزش تامین کرده ایم.
مالک باشگاه استیل آذین گفت: ما ثابت خواهیم کرد که برخلاف تصورات موجود می توان در ورزش درآمدزایی خوبی داشت و ورود به این عرصه هزینه کردن به شکل تمام و کمال نیست بلکه می توان حداقل 30 درصد هزینه ها را با درآمدزایی پوشش داد.
هدایتی درباره عملکرد تیم فوتبال استیل آذین در لیگ نهم تصریح کرد: ما هیات مدیره، مدیر عامل، کادر فنی و مجموعه یکدستی داریم و تلاش خود را خواهیم کرد در مرحله اول در لیگ باقی بمانیم و در مرحله دوم در صورت پیشرفت تیم یکی از سهمیه های آسیایی را کسب کنیم.
وی درباره اینکه مسوولان باشگاه و مربیان استیل آذین به خاطر کاهش فشار روحی و روانی روی بازیکنان حرفی از قهرمانی نمی زنند، گفت: ما در سال دوم باشگاهداری به لیگ برتر آمدیم و اینکه بخواهیم در سال اول حضور در لیگ برتر ادعای قهرمانی داشته باشیم چندان ساده نیست اما در فوتبال هر اتفاقی ممکن است روی دهد.
هدایتی که با سایت گل گفت وگو می کرد، اظهار داشت: به هر حال نباید فراموش کرد که ما سال اول حضور در لیگ برتر را سپری می کنیم و فقط حق جذب شش یا هفت بازیکن لیگ برتری را داریم. بنابراین باید به مسائل نگاهی منطقی داشته باشیم.
وی افزود: ما باید برای قهرمانی برنامه ریزی دو تا سه ساله داشته باشیم اما با این وجود آرزو بر جوانان عیب نیست و از آنجا که در فوتبال ممکن است هر غیرممکنی ممکن شود ما نیز سعی می کنیم هفته به هفته نتایج بهتری بگیریم و امتیازات خوبی را جمع آوری کنیم.
هدایتی درباره درخشش علی کریمی در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر و اینکه فکر می کرده این بازیکن تا این حد در استیل آذین تاثیرگذار باشد، گفت: اگر چنین فکری نمی کردم هیچگاه کریمی جذب نمی شد. به اعتقاد من توانایی کریمی بیش از اینها است و بدون اغراق شاید این فقط نیمی از توانایی های علی کریمی در استیل آذین باشد. در مجموع کریمی با توجه به اینکه همه تیم ها برای مهار و از کار انداختن او برنامه دارند به گونه ای بازی می کند که 90 دقیقه تاثیر او در بازی به وضوح مشخص است.
رییس باشگاه استیل آذین ادامه داد: به اعتقاد من کریمی با انگیزه ای که دارد به لطف خدا در بازی های بعدی بهتر از اینها هم ظاهر خواهد شد. در این باره بنده باز هم تاکید می کنم کریمی بازیکنی بین المللی است نه یک بازیکن معمولی و درخشش او در بازی های استیل آذین هم نباید چندان غیرمنتظره تلقی شود.
هدایتی درباره روی کارآمدن علی سعیدلو و اخبار منتشر شده درباره شایعات بازگشتش به باشگاه پرسپولیس گفت: بنده به آقای سعیدلو ارادت دارم و حضور و ورود ایشان به عرصه ورزش را قبلا نیز تبریک گفته ام و اگر بخواهند یار و یاور مجموعه ایشان خواهم بود و آمادگی هر کاری را دارم و برای شاد کردن دل مردم از طریق ورزش هر کاری که از دستم بر بیاید انجام خواهم داد.
وی افزود: به هر حال به پرسپولیس علاقه مند هستم و خودم را در هر حالتی یک هوادار این تیم می دانم. در حال حاضر در باشگاه استیل آذین فعالیت می کنم و سعی داریم این باشگاه را به الگویی برای تمام باشگاه ها تبدیل کنیم. واقعیت این است که نمی خواهم حرف ها و مصاحبه هایم باعث بروز سوءتفاهماتی برای مسوولان باشگاه پرسپولیس شود و دوست دارم پرسپولیس در آرامش به کار خودش ادامه دهد و تاکید می کنم برایم مهم خدمت کردن است.

/ 0 نظر / 11 بازدید