تیم ملی آمادگی جسمانی مهارتی برای حضور در بازیهای جهانی آماده می‌شود

"کوروش رسالتی" با بیان این مطلب به ایرنا، تصریح کرد: پویا مشاطگان، امیرحسین ذوالفقاری، علی ذوالفقاری مهدی رضائیان( قزوین)صالح سالاری، محمد جواد گرجی، آرمان کاظمی ( مازندران) و پدرام زمانی (گیلان) هشت نفری هستند که به اردو دعوت شده اند.
وی افزود: این افراد از میان 20 ورزشکاری که در اردوی دوم به سر می‌بردند با نظر کمیته فنی فدراسیون انتخاب شده اند که از اول مهر ماه اردوی نهایی خود را آغاز می کنند.
سرمربی تیم ملی آمادگی جسمانی مهارتی مردان ادامه داد: این اردو تا دهم آذر ماه در آکادمی ملی المپیک ادامه خواهد داشت که در نهایت 6 ملی پوش راهی بازیهای جهانی 2009 فرانسه خواهند شد.
رسالتی در خصوص حضور دو رشته ایروبیک و استپ مردان در مسابقات فرانسه، گفت: همچنین 26 ورزشکار در اردوی آماده سازی ایروبیک و استپ مردان که اول مهرماه همزمان با اردوی بالا در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود، شرکت می‌کنند که در نهایت 16 نفر ترکیب نهایی تیم ملی را برای مسابقات فرانسه تشکیل می دهند.
وی ادامه داد: سرمربی این تیم را سعدی گنجی زاده بر عهده دارد، مسلمی و برزه گر به عنوان کمک مربی‌ها و خانمها صفاری و خلیلی طراح حرکات، تیم را در مدت اردو همراهی می‌کنند.
گفتنی است که مسابقات جهانی 2009، آذر ماه امسال به میزبانی فرانسه برگزار خواهد شد که تیم ملی مردان کشور در رشته آمادگی جسمانی مهارتی، ایروبیک و استپ در این مسابقات شرکت خواهند کرد.
تیم ملی زنان کشورمان به خاطر مسایل حل نشده در خصوص این رشته‌های ورزشی در داخل کشور در این بازیها شرکت نمی‌کند.
همچنین فدراسیون آمادگی جسمانی و ایروبیک در تلاش است که نظر موافق شورای برون مرزی را برای شرکت دختران خردسال در این دوره از رقابت‌ها کسب کند.

/ 0 نظر / 57 بازدید