رییس هیات گلف قم ناظر ایران در مسابقات کره جنوبی شد

"علی اکبر ملااحمدی" روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: "سیدمحمد علویون" همراه با تیم ملی ایران در این مسابقات که از 20 شهریور ماه جاری در کشور کره برگزار می شود، حضور خواهد یافت.
وی افزود: این دوره از مسابقات پاسیفیک در سطح کشورهای آسیایی از سوی کنفدراسیون آسیا برگزار می شود و سال گذشته در کشور چین تایپه برگزار شد.
ملااحمدی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری مسابقات گلف جام رمضان در دو بخش بانوان و آقایان در دو بوستان نرگس و زمین گلف بوستان الغدیر این استان اشاره کرد.
وی گفت: این دوره از مسابقات که روز گذشته به مدت یک روز و در رده سنی آزاد برگزار شد، شرکت کنندگان در ضربات پایه شات (ضربات بلند) و پات (ضربات کوتاه) با یکدیگر رقابت کردند.
وی اظهار داشت: در بخش آقایان 20 نفر در این دوره از مسابقات شرکت داشتند که "علی مسعودی"، "علی منفرد" و "حبیب فراهانی" به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
ملااحمدی تعداد شرکت کنندگان در بخش بانوان را 17 نفر ذکر کرد و افزود: "زهرا احمدی نیا"، "زهرا حاج حسینی" و "عاطفه فراهانی" سه نفر برگزیده این دوره از مسابقات بودند.
وی با اشاره به رشد و توسعه ورزش گلف در استان قم، گفت: این هیات با آموزش های مقدماتی و نیمه حرفه ای به صورت رایگان این رشته ورزشی را در قم گسترش داده است.
وی ادامه داد: هم اکنون 50 نفر به صورت بیمه شده و سازمان دهی شده زیر پوشش این هیات در استان قم قرار دارند. ک/3

/ 0 نظر / 8 بازدید