سرمربی تیم امیدکاراته: نگرش بین ورزش های توپی و رزمی بایداز بین برود

"محسن رشیدی نژاد" روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به حرفه ای بودن ورزشکاران در رشته های خود، تصریح کرد: متاسفانه فاصله میان دستمزد و قرارداد بازیکنان ورزش های توپی با سایر ورزش ها همچون رشته های رزمی بسیار فاحش است.
وی تاکید کرد: با از بین بردن این فاصله، دیدگاه نه چندان خوب ورزشکاران رشته های مختلف مانند کاراته، جودو و تکواندو نسبت به ورزش های توپی تغییر خواهد کرد.
رشیدی نژاد در ادامه توجه به مربیان و باشگاه هایی که قهرمانان ملی پوش تربیت می کنند را از دیگر خواسته های جامعه ورزش از "علی سعیدلو" به عنوان رییس جدید سازمان تربیت بدنی عنوان کرد.
مدیر عامل سابق باشگاه پاس کرمان ادامه داد: باشگاه های زیادی هستند که با هزینه های فراوان خود اقدام به سرمایه گذاری و پرورش بازیکنان ملی پوش و مدال آور در رشته های مختلف ورزشی می کنند.
وی اظهار داشت: در عین حال، مربیان زحمتکش و دلسوزی که برای تربیت چنین ورزشکارانی شب و روز فعالیت دارند که در عین شایستگی برای حضور در عرصه های مختلف تیم های ملی، به آنان کم توجهی می شود.
رشیدی نژاد خاطر نشان کرد: باید برای این مربیان حق و حقوقی مجزا در نظر گرفته شود تا با انگیزه بیشتر به کار خود ادامه دهند.
سرمربی تیم ملی کاراته امید در بخش کومیته تصریح کرد: علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی باید از افرادی کاربلد و با تجربه در کنار خود برای خدمت به ورزش استفاده کند.
وی تاکید کرد: آگاهی و آشنایی افراد فعال در امر ورزش و پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی در کنار مدیریت دلسوزانه می تواند به موفقیت های ورزشی ما در عرصه های مختلف بیش از گذشته بیفزاید.ک/3

/ 0 نظر / 9 بازدید