علی آبادی: امید نوروزی پدیده رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان می شود

رحیم علی آبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: امید نوروزی بهترین کشتی گیر تیم ملی ایران محسوب می شود، نوروزی از هوش و زکاوت بالایی در کشتی برخوردار است و اگر وی بتواند همانند سوریان به خوبی سر وزن برسد در رقابتهای جهانی صاحب مدال خواهد شد.
این پیشکسوت کشتی فرنگی در مورد حمید سوریان گفت: این کشتی گیر 4کسب مدال طلای جهان را در رده سنی جوانان و بزرگسالان در کارنامه ورزشی خود به ثبت رسانده است.
وی تاکید کرد: حمید سوریان یکی از نوابغ کشتی فرنگی ایران است و اگر به خوبی بر سر وزن قانونی خود برسد در رقابتهای جهانی بر روی سکوی نخست تکیه خواهد زد.
وی در رابطه با افشین بیابانگرد و فرشاد علیزاده در ازوان 66 و 74 کیلوگرم تصریح کرد: این دو کشتی گیر جوان اما با انگیزه هستند و اگر با قرعه خوبی برخورد کنند ممکن است در رقابتهای جهانی مدال بیاورند.
علی آبادی در رابطه با حبیب اخلاقی و امیر علی اکبری در اوزان 84 و 96 کیلوگرم افزود: اخلاقی در رقابتهای آسیایی به مقام نخست رسید و امیر علی اکبری نیز به همین شکل؛ پس می توان امیدوار بود این دو کشتی گیر قدرتمند کشورمان در جهانی موفق شوند.
وی در مورد مسعود هاشم زاده گفت: رقابتهای جهانی پس از المپیک همیشه از سطح سبک تر و پایین نسبت به رقابتهای سال های قبل برخوردار است و از آنجایی که مسعود هاشم زاده با تجربه ترین کشتی گیر تیم ملی محسوب می شود باید در این رقابتها صاحب مدال شود.

/ 0 نظر / 8 بازدید