عبداللهی: اگر دلسوز بودید کرس...

مسوول روابط عمومی کمیته ملی المپیک روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا با بیان این مطلب تصریح کرد: در روزهای گذشته قراخانلو در مورد از دست دادن پست نایب رییسی فدراسیون همبستگی کشورهای اسلامی (ISSF) توسط ایران در اجلاس سالیانه این فدراسیون در ریاض با بیان مسائل مختلف به نوعی موضع گیری کرده که به هیچ وجه زیبنده ورزش کشور نیست.
محمود عبداللهی ادامه داد: محمد علی آبادی رییس کمیته ملی المپیک کشورمان، تیر ماه سال جاری آمادگی خود را برای کسب کرسی نایب رییسی ISSF اعلام و فرم های لازم را به این فدراسیون ارسال کرد.
وی خاطرنشان کرد: در تاریخ ثبت نام (تیر ماه) مشخص نبود که آقای علی آبادی به عنوان کاندید وزارت نیرو از سوی رییس جمهوری به مجلس معرفی خواهند شد یا نه، ضمن آنکه معلوم نبود که برگزاری مجمع سالیانه ISSF (نهم و دهم ماه جاری) با مراسم کسب رای اعتماد وزیران دولت دهم جمهوری اسلامی ایران از نمایندگان مجلس همزمان می‌شود.
عبداللهی افزود: با این اوصاف، بهرام افشارزاده دبیر کل کمیته ملی المپیک کشورمان با حضور در مجمع این فدراسیون در ریاض، به عنوان نماینده ستاد برگزاری بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی در کمیته اجرایی انتخاب شد.
عبداللهی یادآور شد: اهالی ورزش به خوبی به یاد دارند که از دست دادن عضویت کشورمان در کمیته بین المللی المپیک (IOC) که به مراتب حساس تر بود در دوره مسوولیت همین آقایان صورت گرفته و قابل قیاس با کسب این عنوان در ISSF نیست.
وی ادامه داد: حال این سووال مطرح می شود که چه شده، دوستان نگران و ناراحت از دست رفتن یک سمت معمولی در سازمان دست چندمی بین المللی شده اند که البته آنطور باید و شاید مورد رسمیت مراجع بین المللی ورزش هم نیست.

/ 0 نظر / 9 بازدید