اخبار کوتاه ورزشی

به گزارش ایرنا، شهرهای پیونگ چانگ کره جنوبی و آنسی فرانسه بعد از مونیخ آلمان برای برگزاری بازیهای المپیک زمستان 2018 داوطلب شدند.
تاریخ تعیین شده برای اعلام داوطلبی به کمیته بین المللی المپیک 15 اکتبر 2009 است.

****
پنجمین نشست اعضا کمیسیون پزشکی روز شنبه بیست و یکم ماه جاری در فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار می شود.
در این نشست مقرر است گزارش فعالیتهای انجام شده توسط اعضا و همچنین گزارش تاخیر بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی به سال آینده مورد بررسی قرار گیرد.

****
نفرات تیم اعزامی ژیمناستیک کشورمان پس از پشت سر گذاشتن مسابقات انتخابی و چند دوره اردوهای آماده سازی و همچنین با صلاحدید کادر فنی برای حضور در مسابقات داخل سالن ویتنام انتخاب و معرفی شدند.
علیرضا فرخ، رضا فرخیان ، امین ارباب، حبیب عبادی و حامد نمازی پنج نماینده کشورمان در این دوره از مسابقات خواهند بود که در دو گروه انفرادی و سه نفره به رقابت خواهند پرداخت.

****
یکشنبه طلائی در تاریخ بیستم سپتامبر در پارک سده در بروکسل برگزار خواهد شد.
این رویداد سازمان یافته به نام "یکشنبه بدور از اتومبیل" به بازدید کنندگان دهکده المپیک با فعالیت های ورزشی و تفریحات سالم ارایه خواهد داد.
آن ها همچنین خواهند توانست تا ده متر از پیست سرازیری اسکی 80 متری فرود آمده یا از پیست لوژ سواری به ارتفاع هفت متر استفاده نموده ، به تمرین اسکیت در محوطه ای به مساحت 200 متر مربع پرداخته و یا آنکه از دیواری به بلندای 10 متر صعود نمایند.
کمیته ملی المپیک بلژیک با این رویداد در نظر دارد از تیم المپیک عازم بازی های زمستانی ونکوور در فوریه 2010 تمجید به عمل آورد.

****
قطع همکاری مربیان اوکراین و روسیه و چگونگی حضور در مسابقات داخل سالن ویتنام در جلسه هیات رییسه فدراسیون دو ومیدانی که فردا (پنجشنبه) در محل فدراسیون برگزار می‌شود، بررسی خواهد شد.

/ 0 نظر / 14 بازدید