ملی پوش ریکرو:عدم حضور در اردوهای خارجی بر عملکرد تیم اثر منفی گذاشت

"میلاد وزیری" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به نظر من سطح کیفی این مسابقات از رقابت های المپیک به مراتب بالاتر بود و حتی قهرمان نامدار ژاپنی که در المپیک آتن موفق شده بود مقام دوم این رقابتها را به خود اختصاص داد و در مرحله یک سی و دوم حذف شد و این نشان می دهد این رقابت ها از چه سطح کیفی بالایی برخوردار بوده است.
وی یادآور شد: متاسفانه در 15 ماه گذشته نتوانستیم در هیچ رقابت برون مرزی یا اردوی خارج از کشور شرکت کنیم در حالی که همه تیم های شرکت کننده در چهل و پنجمین دوره مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان از دو ماه قبل با برپایی اردوهای خارجی به خصوص در کشور کره جنوبی، خود را برای این میدان بزرگ آماده کرده بودند اما همان طور که گفتم آخرین حضور ملی پوشان کشورمان به رقابت های جهانی فرانسه باز می گشت که خرداد ماه سال قبل برگزار شده بود و مطمئن باشید اگر اعضای تیم ملی در اردوهای خارجی شرکت کرده بودند، عملکرد مطلوب تری را از نفرات اعزامی شاهد بودیم.
ملی پوش کشورمان تصریح کرد: متاسفانه این فاصله طولانی باعث شد عملکرد من نیز با افت شدید همراه شود چرا که در 15 ماه گذشته نتوانستیم شرایط ویژه ای را برای خود مهیا کنیم. البته باید به این نکته هم توجه داشت که در حدود 70 درصد نفرات تیم ملی ریکرو تغییر کرده و نفرات جوان و با انگیزه جایگزین نفرات قبلی شده بودند.
ملی پوش تیم ملی ریکرو ایران گفت: باید به این تیم زمان داد تا بتواند خود را ثابت کند. نفرات تیم ملی جوان و با انگیزه هستند اما در عوض بی تجربه بوده و نمی توانند در شرایط سخت و دشوار به درستی تصمیم بگیرند. تنها تجربه این نفرات شرکت در مسابقات جایزه بزرگ آسیا در تهران بود که بدون شک نمی تواند میدان مناسبی برای کسب تجربه باشد.
وزیری یادآور شد: متاسفانه در مدت 15 ماهی که پشت سر گذاشتیم 8 سال تجربه من از بین رفت و به فراموشی سپرده شد، امروز برای آن که دوباره خودم را پیدا کنم و بتوانم به شرایط آرمانی باز گردم راه سختی را پیش رو دارم اما مطمئن هستم با تلاش مضاعف می توانم به این مهم دست یابم.

/ 0 نظر / 9 بازدید