نامجوی مطلق: استقلال تنها از موقعیت ها بهتر استفاده کرد

"مجید نامجوی مطلق"‌ امروز/چهارشنبه/ ضمن بیان این مطلب به ایرنا، افزود: بازیکنان تیم سایپا برای مقابله با تیم استقلال تلاش زیادی کردند که ستودنی است.
وی معتقد است اگر اشتباهات دروازه بان سایپا نبود این تیم به استقلال نمی باخت.
هافبک اسبق تیم ملی تعویض های استقلال را برگ برنده این تیم خواند و افزود: پرمهره بودن نیمکت استقلال یکی از نقاط قوت این تیم به شمار می رود به طوریکه دیدیم با تعویض های درست نتیجه به سود استقلال تمام شد.
هافبک اسبق استقلال تصریح کرد: کادر فنی استقلال در این دیدار هنگامی که دید حضور رضا عنایتی و سیاوش اکبر پور در زمین دیگر برای آنها کارگشا نیست از سید مهدی صالحی و آرش برهانی استفاده کرد که آنها نیز به خوبی جواب دادند.
نامجوی مطلق عملکرد صمد مرفاوی را طی این مدت به عنوان سرمربی مثبت ارزیابی کرد و افزود:‌ حضور مداوم مرفاوی در کادر فنی تیم استقلال از وی یک مربی باتجربه ساخته است که این امر وی را درفصل جاری بسیار کمک می کند.
ازطرفی وی دراین مدت به خوبی نشان داد در دوره جدید مسوولیتش در استقلال می تواند مستقل تر عمل کند.
به گفته نامجوی مطلق حضور مرفاوی در دوره گذشته در سایه امیر قلعه نویی قرارداشت چرا که قلعه نویی به عنوان مدیر فنی دست وی را تا حدود زیادی بسته بود، اما امروز دیگر اینگونه نیست و مرفاوی آسان تر تصمیمات خود را اجرایی می کند.
دیدار تیم های استقلال تهران و سایپای کرج از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به نتیجه 2 بر 1 به سود استقلال به پایان رسید.

/ 0 نظر / 13 بازدید